Grilējot neskaitāmas reizes gadā un darot to uz dažādiem griliem, esmu nonācis pie secinājuma, ka keramiskais grils ir tas, kas man bij nepieciešams jau sen. Negribu teikt neko sliktu par citiem produktiem, bet…. Ar metāla izstrādājumiem beiži ir tā, ka tie savērpjas karstumā, ziemā netur temperatūru, diezgan slikta gaisa plūsma un vēl virkne citu lietu, kuras noteikti neuzskaitīšu. Tās vajadzības, ja tu grilē diezgan regulāri ir patiešām daudz. Gribas taču gan zupu, gan kebabu, gan kūpinātu zivi un protams, kur tad bez šašlika!Nu tad nedaudz par to, ko es domāju par Kamado Bono.

Noteikti varu teikt, ka beidzot ir keramisks grils, kurš cenā ir pieejams! Tas tev būs draugs gan ziemā, gan vasarā. Vari to modificēt gan kūpināšani, cepšanai, vārīšanai, grilēšanai un ieliekot čuguna virsmu, kā pannu uz kuras ēdiens iegūs foršu dūmotu piegaršu. Vari cept picas, jo to mierīgi vari uzsildīt līdz 350 un vairāk grādiem.

Ļoti svarīga nianse tas ir dikti ekanomisks uz oglēm, tas ir svarīgi, jo labas kvalitātes ogles nemaz neizmaksā tik maz! Tu droši varēsi pagatavot vakariņas, aizvērt gaisa padeves, tas nodzisīs, kad nākamreiz vēlēsies grilēt, varēsi izmantot tās pašas ogles.

Minēju, ka varēsi to izmantot ziemā, jā tas tiešām ir iespējams. Es ņemu grilu, ģimeni un ziemā dodamies uz mežu. Pēc pastaigas sniegotā mežā, grilēts produkts in neaprakstāmi gards. Kā jau minēju tas izcili tur siltumu!

Tici vai nē, bet gala produkts sanāk tiešām gardāks šeit. Par aksesuāriem, iespējām gatavot dažādas vienkāršas lietas jau pavisam drīz.

Atceries grilēšanas sezona ilgst visu gadu nevis vasaras sezonu!